Author: j***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Excellent quality and a great price
Color: Brown Highlight
Price: 170kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 225 g |
| Length | 50 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb260313110148973277440 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: j***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Excellent quality and a great price
Color: Brown Highlight
Author: m***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: a really nice wig very realistic a great mix of colours fantastic length
Color: Brown Ombre
Author: v***c
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Elle est comme sur la photo pas trop longue donc bon point
Color: Brown Ombre | 1 photo(s)
Author: c***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Mooiezeerbmooie
Color: Ombre